Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Unom a barna hajam. Mit...

Unom a barna hajam. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Sotet barna hajam van, vallamnal kicsivel lejjebb er, barna szemoldokom, szurkes zold szemem, es barna borom .


Mar nagyon unom ezt, mivel tudnam feldobni. Lehet teljesen mas szin is, csak a lenyeg, hogy jol alljon :)

Tudnatok kepeket kuldeni vagy otleteket mondani?


23L


2011. dec. 11. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a hajhennát ajánlom. Ha a barna színen belül szeretnél maradni, akkor sötétítsd/világosítsd, amelyik jól áll. Vagy keverd egy másik színnel fele-fele arányban, mondjuk gránát vörös és csokibarna, vagy napszőke és bronzbarna, stb.

[link]

2011. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Elfelejtettem odaírni, hogy azért a hennát ajánlom, mert teljesen természetes, és nagyon jót tesz a hajnak. Én 2 éve ezt használom, és bedúsult, sokkal fényesebb lett. 2 órát érdemes rajtahagyni, zacskó alatt (hogy dunsztba legyen).

Hajtól függően 2-3-4 hét után kell újra befesteni (nekem pl. 3 hetente kell, mert gyorsan nő a hajam).

20/L

2011. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld ki az oldal frufrut,gyakran készíts frizurát(hajegyenesítő,hajsütő-hajcsatt,hajpánt).Szín:

ha tetszik a jelenlegi szín,akkor dobd fel festéssel.A loreál subline mousse nagyon szép fényessé teszi a hajat,vannak vagány színek(valódi barna,csokoládé stb).Nincs benne amónnia.Nekem gyönyörű fényt ad,és érezhetően jobb minőségű a hajam,mióta ezzel festem.


Ha más színt szeretnél,akkor lehet belevinni okosba némi vöröst,tehát,hogy sötétbarna maradjon,de fényben legyen egy kis vörös hatása:)(vagy más szín,esetleg melíroztatni is lehet).

2011. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!