Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket vegyek, ha...

Milyen hajfestéket vegyek, ha ilyen színű hajat szeretnék?

Figyelt kérdés
Sötétbarna és ha rá sütne a nap akkor aranyos csillogású lenne. Milyen árnyalat lehet ez?
2011. dec. 11. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Csokoládébarna.
2011. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még annyi, hogy én pont ezt akartam elkerülni, mármint az aranyos csillogást, én ugyanis hamvas barnát akartam, de nekem BÁRMILYEN sötétbarnát kentem rá, mindig ilyen lett, mint amit te szeretnél......... :)
2011. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

[link]


Na ilyesmi árnyalatot szeretnék. Nem is sötétbarna, inkább világos barnás. Most sötétbarna a hajam (kb. augusztus óta nem lett festve, csak a töve 1-szer). Lehet ilyen a hajam szívatás nélkül?

2011. dec. 11. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Aranybarna.Van ilyen hajfesték,pl. Palette deluxe-ból.Én használtam is,szép volt.
2011. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!