Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is vannak ilyen pattaná...

Nektek is vannak ilyen pattanásaitok? Hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés

Sok pici pattanásom van, amik nem pirosak, és nem lehet kinyomni őket. Viszont egy idő után begyulladnak.

[link]

[link]

Hogyan lehetne eltüntetni/megelőzni őket?


2011. dec. 11. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
ezek gyulladt miteszereknek néznek ki. kozmetikushoz menj el jo sürün arckezelésre. ha tini vagy kinövöd de addig jo ha kezeled mert aztán sok heg marad
2011. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
ezenkivül börradir,arclemoso. ezek a megelözések. de havonta egy kozmetikus is kell.az enyém nem látványos de érzem hogy sok kis rücsök van és már zava sokszor akkor is ha külsö szemlélö nem látja. kozmetikussal nyomatom én is.
2011. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kozmetikust javaslok én is. nekem is ilyen volt tini koromba :D másfél 2 havonta eljártam kezelésre.

Azóta csak tonikot használok :)

2011. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!