Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány évesen kezdtétek el...

Hány évesen kezdtétek el szedni a szemöldökötöket?

Figyelt kérdés

2011. dec. 11. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen, amikor elkezdtem törődni a külsőmmel. Egyszercsak a tükör előtt észrevettem, hogy nekem olyan összevissza áll, és nagyon tömött.

A szemöldök sokat tesz, ha megfelelően van kiszedve szépít. Én sosem szedtem ki egészen, aztán rajzoltam vissza magamnak, ahogy a többiek, úgy sokkal rosszabb, és szerintem nem szép. Szépen ki lehet hozni az alakot eredetiből is. Én nem voltam kozmetikusnál, bár nagyon féltem, hogy elrontom magamnak. Szerintem az első alkalommal el kell menni, hogy kiszedje ő, és azután a forma alapján könnyebb.

2011. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem annyira világosszőkeszőke a szemöldököm, hogy ha nincs befestve olyan, mintha nem is lenne, ezért eddig nem törődtem vele, mert semmi nem látszott. két hete befesttettem a kozmetikussal, aki legyantázta és ki is szedte. nagyon szép lett, mindenki csak dícséri.:) 14/L
2011. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szóval *világosszőke. :D
2011. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kb. 13-14 évesen, de nekem kozmetikus szedi, egyedül béna vagyok hozzá :D
2011. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12. 3 évig kozmetikus szedte, azóta magamnak szedem.
2011. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

13

most 14 vagyok. :D

2011. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
13
2011. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először 13 éves koromban szedte ki az akkor 21 éves nővérem. mivel volt tapasztalata, és magának is ő szedi szép lett, azóta pár hetente kicsípek párat, de alapvetően szép a szemöldököm, nincs szükség radikális szedésekre. most 15 vagyok
2012. jan. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
És mit mondtatok a szuleiteknek?
2015. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!