Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Megéri feketéről...

Csajok! Megéri feketéről szőkére váltani?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem! Tönkreteszi nagyon :/
2011. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most hajpróbálós programmal nézegettem hogy tök jól állna :/ nem lehet úgy hogy szép maradjon a hajam?
2011. dec. 10. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.
2011. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, tönkreteszik a hajat, roncsolja és letöredezik és sokat kell belőle levágni. Én már 2-szer eljátszottam ezt a feketéből szőkét. Végülis ki lehet bírni, viszont SOK IDŐ mire újra helyrejön.
2011. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem megérte. Egyrészt, mert nem állt jól az a szín, másrészt a fekete is nagyon roncsolja a hajat.

Én biztos, hogy váltanék, ha most fekete lennék, ráadásul nekem nagyon minimálisan lett "tönkretéve", 5 centit sem kellett vágni belőle.

2011. dec. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még ha váltasz is, szerintem fokozatosan. 2-3hónapig ne festesd be semmilyenre,hagyd hogy kopjon egy kicsit,aztán próbáld meg leszivatni.Elsőre valószínűleg csúnya lesz, de 2-3 leszivatás után biztosan megkapod a várt eredményt:)

Én mondjuk nem váltanék, max barnára és 4-5hónap múlva szőkére.

2011. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod hogy jobban állna, megéri. A fekete hajfesték is legalább annyira roncsolja a hajat, mint a szőkítés...
2011. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete nem roncsolja a hajamat egyáltalán, nekem csak a szőkétől volt töredezett, mert az nagyon szárította a hajamat mindig. Mióta fekete vagyok azóta gyönyörű a hajam.
2011. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szőke és a fekete teljesen máshol roncsolja a hajat. A szőkétől töredezett lesz,szálkás, esetleg letörik, a feketétől hullhat.
2011. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!