Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Büdös egy lány, mit tegyek...

Büdös egy lány, mit tegyek vele? Fürdés itt kevés lenne.

Figyelt kérdés
Lenne egy problémám. Megismertem egy lányt, nagyon szimpatikus, jó vele lenni, kedvelem mindenét csak egy vagyis két bajom van vele. Az illata és a hajával van bajom. Tippeket kérnék de úgy, hogy nem mondhatom az arcába, hogy mivan hanem titokba kellene ezt kezelnem és megoldanom. Arról van szó, hogy sajnos cigányokkal barátkozik nagyon és olyan kaparós szaga van, az a dohos és rossz szag. Nem tudom, hogy körbe írni. Viszont erőteljes. Ő nem olyan származású amúgy, de ilyen barátai vannak és ezért szerintem a szaga átragadt. Mondjuk nem tudom milyen körülmények közt él, de nem hiszem, hogy annyira csóró. Viszont van még egy nagy bajom.:D Szerintem van serke is a hajában. Azaz a tetű petéje. Viszont nem biztos. Annyira nem vagyunk jóba, hogy ezt megnézhessem vagy szólhassak neki, de ha meg is tenném valszeg úgy elszégyelné magát, hogy sose beszélne velem utána.XD Arra gondoltam, hogy lefizetek egy fodrászt ahova elviszem és megkérem, hogy irtsa ki belőle és úgy, hogy én mintha nem is tudnék róla. Vagy valami ilyesmire gondoltam.:D Ha van tippetek várom!:)
2011. dec. 9. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem inkább hagyd a francba mert ebből nem tudsz szerintem túl jól kijönni, ha ő nem veszi észre magán és senki sem jelzi neki egyenesen és nem csak célozgatva akkor nem lesz változás.
2011. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan körülmények között él.Akinek serke van a hajában,azért az már súlyos.
2011. dec. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha fürdik rendesen, vegyél neki karácsonyra parfümöt :) Valami jó erőset:) Egyébként a dohos szag szinte elnyomhatatlan.

A tetvek ellen:

Pl ha barna haja van, mondd azt, hogy neked a sötétebb barna annyira tetszik(ha szerelmesek vagytok) vagy akármilyen más szín. A hajfesték kiírtja a tetveket.Egyébként szvsz igénytelen egy lán ylehet az olyan, akit nem zavar a saját szaga/tetvei

2011. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha van közös ismerősötök, akkor mondd meg neki, hogy mondja el a csajnak. De mondd meg neki azt is, hogy nem mondja el, hogy te kérted erre. Ha a csaj változtat, akkor oké, ha nem akkor meg felejtsd el az egészet.
2011. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nem biztos, h jó a közös ismerősös ötlet. Várj egy kicsit amíg annyira jó viszonyban nem lesztek, h elmondhatod. Am sztem azért nem jó, mert akkor vele lesz rosszban és már te sem lóghatsz vele, mert az úgy kellemetlen.
2011. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is erre jutottam, hogy várok és idővel megpróbálom a társaságból is kiszakítani és jelezni szépen lassan az észrevételeimet. Ha látok változást akkor foglalkozom vele ha esélytelennek bizonyul a dolog akkor meg hanyagolom...
2011. dec. 22. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!