Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjuk helyesen a...

Hogyan használjuk helyesen a hajvasalót?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy egy vékony tincset beteszünk a hajvasaló lapjai közé,és lassan végig húzzuk rajta a hajvasalót.

Azt szeretném kérdezni, hogy fel kell-e csatolni a hajat, illetve, hogy hajlakkot kell-e használni.Én szoktam vasalni a hajamat, de nekem úgy sikerül, mint másoknak(másoké tök egyenes,sima;az en hajvasalóm jó márkás Bellisima Creativity.


2011. dec. 9. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hajlakkot vasalás közben nem szabad használni, nem hiszem ,hogy jót tenne a hajnak, ha beleégetnéd a lakkot.

Fel kell e csatolni a hajat? Nem, én félre szoktam tűzni, ami megvan azt leengedem.És tincsenként megyek végig rajta.

Elég meleg a vasalód? Szép lassan húzod végig a hajadon? Nem túl vastag tincset fogsz bele egyszerre? Száraz hajon csinálod?

2011. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én úgy szoktam, hogy egy csomó hajamat felkötöm és az alsó tincseket vasalom először, ha kivasaltam akkor engedek le a többiből

mielőtt vasalnád a hajad vagy kb 5 percig hagyd melegedni és ha szögegyeneset akarsz vasald reggel

a lakk pedig beleég a hajadba és ráragad a vasalóra, használj hővédőt, én nem szoktam

2011. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is fújd be hővédővel. Meg ha mondjuk hajat mosol este, akkor a még nedves hajadra tegyél valami egyenesítő habot, biztos van ilyen is, bár nem tudom, ér-e valamit. Én mindig felcsatolom, "rétegenként" haladok. Fogok egy tincset, lassan egy normál fésűt végig húzok rajta, ami mögött húzom a hajvasalót is. Szóval érted. :D És hány fokos a hajvasalód? Milyen alapból a hajad? Göndör?
2011. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!