Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztő, mi vált be neked?

Hajnövesztő, mi vált be neked?

Figyelt kérdés

Mióta vasalom a hajam jobban hullik (nyilván..). Mostanában még jobban észrevettem, nem tudom hogy köze van-e ahhoz hogy már másodszor festetem vörösre a hajam (előtte is festettem csak más színűre).

Mostantól igyekezni fogok hogy ritkábban vasaljam a hajam, inkább összefogom nem túl szorosan (az se túl jó, de jobb mint a vasalás) és minél gyakrabban hagyom inkább magától száradni.

Viszont. Ami kihullott haj (látom a fejemen hogy ritkább a hajam), hogyan lehet minél gyorsabban visszanöveszteni?

Hallottam a ricinusolajról, de az nekem túl macerás és időigényes és az a sok öblítés nem jó, mert amúgy is nagyon kopik a festék a hajamból. Szóval valami más módszer kéne, egy balzsam vagy sampon vagy valami vitamin.

Kinek mi vált be?


2011. dec. 9. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó a masszás,mert az serkenti a vérkeringést meg még a vizelet is jó rá tudom hülyén hangzik,de ettől is úgy nő a haj...
2011. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon ajánlom pedig a ricinust, mert iszonyúan hullott ősszel a hajam és megritkult. 3ik kezelés után pedig nagyon puha lett a haj, ráadásul csodálatosan dús hatást kelt. Szóval már csak erre is jó. Havi 4 cm-t is nőhet tőle a hajad, mindenképpen jó turbósító. A forcapil tabletta pedig a legjobb, napi2x2 2 hétig, utána csak 2 db naponta, végigcsinálsz egy kúrát és szuper. Ezeket kombinálva érdemes használni, de a ricinus nem macerás ám..könnyen felkenheted, pár órát rajtahagyod és nem kell sokat öblíteni...nekem hosszú hajam va de elsőre kijön és csak selymes érzést hagy maga után. A ricinus vörösíti a hajat, szóval neked ez jól is jöhet. Nem nagy mértékben, de rendszeres használattól vörösebb tónusú lesz.
2011. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!