Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj vitamint folyamatosan...

Haj vitamint folyamatosan szedtek vagy csak időszakonként?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz szól akik rendszeresen szednek haj vitamint, állandóan szeditek vagy csak pár hónapig, kúraszerűen? Nekem elég gyenge, rossz minőségű, vékony hajam van ezért május óta folyamatosan szedek vitamint, gondoltam hátha segít rajta. Ez baj?
2011. dec. 9. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezket kúraszerűen 2-4 hónapig kell szedni, utána szünetet tartani, mert a szervezeted hozzászokik. Ha növeszteni és arősyteni akarod a hajad, akkor tegyél rá heti 2-szer pár órára ricinusolajos pakolást, attól sokkal dúsabb lesz, gyorsabban nő és élettel teli lesz a hajad.
2011. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy szedem mondjuk 4 hónapig-fél évig, utána tartok 1 hónap szünetet, aztán kezdem elölről.
2011. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!