Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan balzsamot keresek...

Olyan balzsamot keresek amitől könnyen fésülhető lesz a hajam. Melyik a legjobb balzsam?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
gliss kur(narancssárga, vagy rózsaszín) spray-s változat.
2011. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Wella pro series repair.
2011. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen rózsaszín Elseve balzsamot használok, nagyon szeretem szép fényes és selymes lesz tőle a hajam. Nem tudom mennyire segíti a fésülhetőséget nekem alapból nincs a fésülhetőséggel problémám. :)
2011. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez egy kicsit gyerekes kinézetű, de a barátnőmnek bevállt :)

[link]

2011. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
+1 gliss kur spray változatnak
2011. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt a Balerinásat használtam :D De nem volt jó nekem... :S

Gliss kurtól pedig nagyon száraz a hajam :S

2011. dec. 8. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Készíts otthon DIY kifésülő sprayt, nekem is ilyen van, mert a többi nem vált be.


Ami kell:

-egy üres spray palack

-fél evőkanál kókuszolaj (vagy bármilyen, de én ezzel csináltam, mert a hajnak is jó és könnyen felszívódik)

-3 evőkanál almaecet

-2 dl víz

-illóolaj (ha akarsz rakhatsz bele, én nem tettem, mert ahogy megszárad a hajad már nem is érződik)

-1 evőkanál méz (én ezt sem tettem, de attól te tehetsz, csak én féltem, hogy ragacsos lesz tőle a hajam, elvégre a méz....az méz:D)


Ahogy csináld:


Melegítsd fel a vizet (DE NE FORRALD!!!!) és add hozzá a hozzávalókat! :) Kevergesd el és kész is.

Várd meg, amíg kihül és máris használható. Rázd fel és fújd be az egész hajadat vele, a végét és a tövét is, a fejbőrbe kárt nem tesz, sőt inkább jó és még zsíros sem lesz tőle!:) Csak azzal nem számoltam, hogy hűtőben a kókuszolaj kicsapódik. :'D Szóval megkell várni míg egy picit olvad, nehogy eltömítse az üvegünket.

Én hütőben tárolom és egyszerűen mesés fényt ad a hajamnak még napokkal később is!:)


Remélem segítettem, ha kipróbáltad mindenképp írj!:)

2014. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!