Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem lehet szőke hajam?

Miért nem lehet szőke hajam?

Figyelt kérdés
Majdnem derékig érő sötétbarna hajam van és még sosem volt festetve. Már nagyon rég óta világosbarna/sötétszőke hajat szeretnék, de mindenki azt mondja, hogy ne festessem be mert nagyon ártana a hajamnak. Meg sok festék kellene rá és gyakran kellene festetni. De annyira szeretnék szőke lenni. Szerintetek sem lenne érdemes befestetnem?
2011. dec. 8. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

csak a tövét kéne gyakran festeni

ki kéne szőkíteni, nagyon roncsolná a hajad, lehet, hogy az egészet le kéne vágni annyira töredezett is lehet

befesteni érdemes, de csak sima festékkel sosem leszel szőke

2011. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
annyira szép a természetes haj... Úgy születtél a világa, mindenkinek a saját hajszíne áll a legjobban. Miért akkor minden hónapban festeni? Alapból nem csinálnék magamnak ilyenek miatt plusz költséget (bár gondolom anyuci fizeti). De ha neked az tetszik. Bár sok fiú előítéletes a festett szőkékkel szemben...
2011. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sötétbarna és hosszú majdnem derékig érő hajam van. Én saját magamnak festem és nagyon szép szőke a hajam. Nem kellett leszívatnom vagy ilyesmi. Persze a hajfesték árt a hajnak, de azért szerintem túlzásba nem kell esni, hogy emiatt lekéne vágatni. Én elmondom, hogy csináltam. Vettem Palette e20 és a10-es hajfestéket. Ezt összekevertem és ezzel festettem be a hajam. A sötétbarna hajamat nagyon jól befogta, de persze sárga lett. Ezt tudtam is, hogy ilyen lesz. Vártam olyan kb. 3-4 napot addig nem mentem utcára :) na és utána vettem megint hajfestéket és akkor már egész türhető volt a hajszínem. Aztán amikor eltelt másfél-két hónap alapból kellett festenem hiszem a töve nött le na és akkor vettem Palette világos mézszőke hajfestéket. Nekem ez a szín volt amit szerettem volna. Azzal befestettem és azóta ezzel a hajfestékkel festem. És szép színe van. És nem roncsolódott a hajam vagyis csak annyira amennyire a hajfestéktől roncsolódni tud.De erre vannak a balzsamok, hajpakolások. Szerintem ha szeretnél szőke lenni nyugodtan csináld meg. Én 13 éves koromtól kezdve festem a hajam szőkére akkor kezdtem el használni a palette e20-at. Utána volt, hogy gondoltam egyet fekete lettem majd megint szőke . Most 25 éves vagyok és a hajamnak semmi baja és megint szép szőke tudtam lenni. Remélem segítettem valamit.
2011. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne bolti festéket vegyél, mert azokban gyenge az oxi a hajadhoz. Fodrász kellékesben válassz egy hamvas vagy hamuszőke (ezek azért jók, mert nem sárgítanak) festéket, és ahhoz legalább egy 9%-os oxit, így sokkal szebb, egészségesebb, eredményt érsz el. Ápold pakolással minden mosásnál, és nem lesz baj.
2011. dec. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, valószínűleg ki fogom próbálni úgy, ahogy javasoltátok de még meggondolom. :)

Kedves második válaszoló te pedig ha ennyire kíváncsi vagy, 20 éves vagyok nem valami kis tini aki mindennap más hajat szeretne, és nem is anyuci fizetné. És mindig is szőke hajat akartam mert az tetszik, ennyi az egész.

2011. dec. 9. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!