Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kb. mennyi idő?

Szerintetek kb. mennyi idő?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna hosszú hajat (kb.hát középig érőt) most eljutottam odáig hogy levágattam a törött végeket,egyáltalán nem vasalom,göndörítem a hajamat,szárítani is csak ha nagyon muszáj.Használok balzsamot és hajvégápoló szérumot minden mosás után.Elkezdtem szedni a Kovaföld kapszulát is,hátha segít valamit. Tudom,ne várjak csodát,de segített valakinek? Még a Ricinus pakoláson gondolkodom. Kb. mennyi idő múlva nő meg szerintetek? Most vállam alá ér.
2011. dec. 6. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
1 év kb
2011. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem lehet megmondani....Van olyan,hogy valakinek megvan a maximális hosszab és csinálhat bármit,nem nő már meg.Pl nálam....Rendszeresen vágatom,ápolom a hajam,vigyázok rá amennyire csak lehet,de igazából már 2éve ugyanaz a hossza....
2011. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. 1,5 év lenne. Attól, hogy most levágattad a törött végeket még kell majd ezentúl is vágni. Az a baj, hogy a vasalással nem csak a vége, hanem az egész hossza roncsolódott a hajadnak, még ha ez nem is látszik, mert most nem törik. Viszont emiatt a vége valószínűleg sokkal könnyebben kezd el töredezni, mint annak, aki nem vasalta sosem.

A kovaföld kapszulát nem ismerem, de a ricinust próbáltam és nem használt semmit.

Attól ne félj, hogy elérted a hajad maximális hosszát, mert az nem igazán fordul elő ilyen rövid hajnál, inkább fenékig érőnél hosszabbnál. Valószínűleg a nem megfelelő ápolás miatt nem nőtt meg. Ahhoz, hogy megállapíthasd, hogy elérted a max. hajhosszt az kell, hogy évekig nem vágatsz belőle, és ha annyi idő alatt sem nő semmit, akkor kijelentheted, hogy ez a helyzet. Ezalatt a haj felvesz egy erős V formát, ez a természetes kinézete ilyen esetben. Szóval nálad 100%, hogy ez a veszély nem fenyeget. :)

2011. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2011. dec. 7. 16:33

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!