Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befestetem a szemöldökön...

Ha befestetem a szemöldökön kozmetikusnál, akkor csak a szálakat festi be vagy szépen meg tudja úgy csinálni, mintha szemöldökceruzával nap mint nap kifesteném, mert sajna elég ritkás? !

Figyelt kérdés
Remélem érthetően fogalmaztam, szaL ritkás a szemöldököm és be tudja e úgy festeni, hogy szép ívelt legyen? köszi a válaszokat
2009. máj. 14. 23:02
 1/6 A kérdező kommentje:
senki se tudja a választ? :D
2009. máj. 14. 23:23
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat miert ne tudna??:)

Megmondod neki ,hogy milyenre szeretned es o megincsalja !:)

2009. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, a szálakat festi be. dúsabb/több szemöldököd nem lesz tőle. ha azt akarod, hogy úgy nézzen ki hogy szemöldökceruzával van rajzolva, akkor szerintem 2 megoldás van: mindig megrajzolod szemöldökceruzával (nem olyan bonyolult az), vagy sminktetoválás/tetoválás és akkor nem kell minden nap magadnak rajzolni.
2009. máj. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor befesti egy pár napig igen látszik a bőrödön is, de a bőrről 2-3 nap alatt lekopik.
2009. máj. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szemöldökceruzánál sokkal természetesebb hatást inkább porral lehet elérni. Ecsettel, applikátorral szépen lehet "formázni" a szemöldököt. Szerintem érdemes kipróbálni. :)
2009. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nekem befesti, akkor a bőrömet is befogja és pár hétig látszik, nem csa pár napig! Általában 2-3 hétig látszik a szemöldököm íve. Lehet, hogy ez egyénenként változó. Szerintem azért érdemes kipróbálnod. Bár ha nagyon ritkás, akkor lehet hogy tényleg tetováltatnod kellene! Ezek a tetvoálások már 3-4 év alatt eltűnnek, tehát nanyira nem végleges, nyugdíjas korodra nem lesz tetovált a szemöldököd. :)
2009. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!