Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet-e hajvasalóval frissebbé...

Lehet-e hajvasalóval frissebbé varázsolni a hajat? Remington-om van. Arra gondoltam, hogy ne látszódjon ilyen tűegyenesnek, de mégse göndörödjön be.

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

a frissebbé-t úgy érted,hogy nem frissen mosott a hajad?

Mert nem frissen mosott hajat csak elrontja a hajegyenesítés...Arról nem is beszélve,hogy időnként tisztítani kell a hajvasaló vasalórészét,mivel ott gyűlik össze a kosz...

2011. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most épp hajmosás előtt állok. Arra gondoltam, hogy szárítás után. És hogy takarítod?
2011. dec. 4. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
hát, az enyémet (göndör) múlt szombaton vasalták ki, előtte szerdán mostam. ne lett semmi baja, rendesen kiegyenesedett. tartani ugyan nem tartott túl sokáig, de az azért volt, mert alapban göndör.
2011. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!