Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont kéne használnom...

Milyen sampont kéne használnom? Egyebek lent!

Figyelt kérdés
A hajam 3-4 napon belül átzsírosodik és eléggé korpás(apró szemekben de rengeteg hullik a hajamból ha elkezdem borzolni). A hajam hullik is, ha húzogatok naponta 50 szál is kijöhet. Ha 1x valamiért(véletlenül is szoktam)elkezdem vakarni max 10 másodpercig nem viszket de utána veszettül. Mien sampon lenne nekem jó?(a Head and Shoulders nem hat nekem) Most WU2-t használok. Általában 3-4 naponta mosom de van amikor ritkábban.
2011. dec. 4. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is a problémám. Én 2-3 naponként mosok WU2vel hajat és bevált. :) Ha ez sem válik be menj gyógyszertárba, és ott majd ajánlanak neked valami gyógysampont.
2011. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ami nekem tökéletesen bevált a headen sholders /nem tudom igy irják- e/.Ebből is csak a citrusos.Fantasztikusan működik.Probáld ki.
2011. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ez verhetetlen szerintem a korpásodásra. Meg valószínűleg a viszketés is enyhülni fog. A WU2 egy hulladék, kb. ugyanaz, mint egy mosogatószer, elég megnézni az összetevőinek a listáját. Többeknek taccsra vágta már a haját akiket ismerek. Persze, van akinek beválik, de az tuti, hogy a többségnek nem.

2011. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!