Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajsimítót vásároljam?

Melyik hajsimítót vásároljam?

Figyelt kérdés
Elsősorban csak bondorítani, hullámosítani szeretném a hajam a hajvasalóval, viszont láttam kerámialapost, teflonost, valami t betűs anyagost...nem tudom, melyik az, amelyik a legjobb és amelyik a legkevésbé árt a hajnak, valamint melyikkel lehet a legszebb, legtartósabb frizurát varázsolni. Csomót láttam 3-11 ezer között, de nem tudom a szempontokat, ami alapján választani kellene. Van, amelyiknek keseny vékony a lapja, van amelyiknek egész széles. Tudtok segíteni??
2011. dec. 3. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyenem van, és ez nem a legújabb, "legmenőbb" hajvasaló, de nekem már 2 éve megvan, és teljesen elégedett vagyok vele. Nincs semmi baja, állítható hőfokozatú, kerámialapos, (asszem) és elég jól lehet vele hullámosítani is, mert kívül is melegszik, és viszonylag vékonyak a lapjai. Szóval csak ajánlani tudom. Remington S2013, azért ideírom :D és nyugi, ennél sokkal jobban "szétnyílik", mint itt a képen. Azt hiszem, 220 °C rajta a max, de nem vagyok benne biztos. Ja, és ha kivasalom szögegyenesre, akkor következő hajmosásig egyenes marad. :) 2 éve 9000-ért vettem.
2011. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, lehet, hogy ma már nem is lehet ilyen öreget kapni :D de én mindenképp Remingtont javasolnék, kerámiát, és vékony laposat, mert azzal szépen lehet hullámosítani is.
2011. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uh, köszi...most elbizonytalanodtam, mert olvastam hozzászólásokat, hogy ezek a vasalók nagyon károsítják a hajat, fakóvá teszik, eltörik, stb...Nekem egyenes és gyönyörű hajam van, egyedül 2-3 hetente a változatosság kedvéért szeretnék romantikus hullámokat.

Szerintetek, inkább hagyjam?----

2011. dec. 4. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is remington van(sleek and curl,bár én 20euroért vettem..itthon 10 ezer körül volt az ára,vagy még több,mikor nézegettem)

előtte babyliss-em volt wet n dry az tényleg tuti volt,divatos hullámokat csinált,csak sajnos bekrepált a kábele :/

2011. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teflonos vált be nekem(utolsó vagyok)
2011. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első és második vagyok. Ha csak 2-3 hetente szeretnél hullámokat, attól még nem lesz baja a hajadnak, nyugi. :) Főleg, ha megfelelően ápolod. Én majdnem minden másnap vasalom, de használok hővédő sprayt és így nincs baja a hajamnak. Kifakulni biztos nem fog, ez hülyeség. De ha egyenes a hajad, és hullámosat szeretnél, miért nem veszel inkább hajsütővasat? Javaslom a kúpvasat. Tök jó hullámokat csinál. Na, lényeg, hogy szerintem nyugodtan szerezd be valamelyiket, és megfelelő ápolással nem lesz baja a hajadnak, az enyémnek sincs. Csak azért ne sütögesd 200 fokon, 160 is elég. Ja, még valami, azt olvastam, hogy valami ionos lapos vagy milyen a legjobb. Bocsi a regényért :)
2011. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]


nekem ilyenem van,én például 140 fokon vasalom a hajam. ez direkt olyan h kívül is felmelegszik+tartozékokat is adnak hozzá(azt hiszem 3 félét-külső lapra kell feltenni,és másmilyenek lesznek a hullámok)

ám ha csak néha akarod a hajadat formázni,nem kell ilyen drága,lényeg h a hőfok állítható legyen :)

2011. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!