Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól néz ki az olyan haj, ami...

Jól néz ki az olyan haj, ami középen fel van zselézve és oldalt pedig rövid? (kép lent)

Figyelt kérdés

Nem ilyen durván punkosra akarom , hanem csak valami ilyesmi módon. ( [link]

Kérlek linkeljetek be még hasonlót , ha tudtok és mondjátok el , hogy tetszik e ez a fajta haj :)


2011. dec. 3. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szia, az előttem levők az ilyen divatb.zi hajakat írták le, attól függ punkosra akarod vagy csak jól nézzen ki?
2011. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szia :)

Hát igazából inkább hogy jól nézzen ki , de maradnék az ilyen hajnál. Nem akarom nagyon hosszú punkosra.

Köszönöm a válaszokat :)

2011. dec. 8. 21:26
 13/14 anonim válasza:
Wáááá... Hamšík ...fasza séró ,oldalt vágasd le,felul pedig maradhat ,aztán csak zselé mehet rá jó sok ,aztán egy kis hajlakk... :) nekem is marhára tetszik ,volt hasonlóan nekem is :))
2012. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Jah amúgy F/15 ...Hamšík <3
2012. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!