Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lesz ebből barna haj?

Lesz ebből barna haj?

Figyelt kérdés

Nos,hát ott kezdeném,hogy 5éve fekete hajam van,nagyon szeretem még most is,és ha nem sikerülne a barna haj vissza festeném egy mozdulattal. :) El mentem a fodrászhoz ő azt mondta nekem,hogy kétféle választásom van,mégpedig az egyik,hogy több tízezret költök anyagokra,és leszőkíti,vagy citrommal kezeljem. Én a citromot választottam mert egy az,hogy szép hosszú hajam van nem akartam veszíteni a hosszúságából,a második meg az,hogy csúnya sárga lett volna a hajam.

Egyébként már eléggé le van nőve és teljesen ki kopott.. csak látszik még,hogy fekete azért.. szóval szerintetek a citromos megoldás jó? esetleg a kamilla tea?

Nem kérem offokat,csak választ,hogy ki hogyan látja. Köszönöm


2011. dec. 2. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, rizikós, nem tudom kiviszi e a citrom teljes mértékben a feketét, ráadásul, mivel savas a hajat is roncsolja.
2011. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy roncsolja.
2011. dec. 2. 15:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve van feketére festve a hajam és én is úgy vagyok vele, mint te: IMÁDOM és ez az én színem, ezzel tisztában vagyok teljes mértékben. De most úgy döntöttem szeretnék kicsit változtatni, eléggé nagyot, mert szeretnék újra szőke lenni, valami szép világos, talán platina szőke. :) Aztán lennék egy darabig szőke nő, de tudom, hogy aztán újra visszatérek a feketéhez! Hát mi a fodrászommal most kezdtük el leszedni a feketét: színleszedőt használt: felülről a hajam feléig leszedte szépen, tehát ilyen extra sötétbarna vagyok, majdnem fekete, viszont alul már muszáj volt rásegíteni a szivatással. Végeredményben sötétbarna lettem elsőre. Szerintem a szivatást te sem fogod megúszni, mert elég régóta vagy te is fekete. Vagy pedig vársz évekig, mire lenő...én inkább az előbbit választom. Szóval én belevágtam a hajam szivatásába. És úgy ápolom hogy, sokat balzsamozom a hajvégeimet. Majd még veszek rá valami hajvégápolót is szerintem. Nekem hátközépig ér a hajam, remélem, nem kell majd túl sokat levágatni mire szőke leszek...
2011. dec. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hűhaaa,hát nem gondoltam volna,hogy vannak itt ilyesmi emberek mint én,hogy így szeretik a feketét. :)

Tudod én nem szeretném szivatni,mert nekem csak melltől kicsit lejjebb ér a hajam,de nem olyan hosszú azért.. és félek,hogy gy járok ahogy te,hogy muszáj lesz le szivatni a végét,mert nem lesz jó... a citrom eléggé el szárítja a hajam,már nem tudom meddig bírom :D gyűlölöm ha fésülhetetlen hajam van,nekem mindig ápolt és fényes,most meg kopott lenőtt.. fuuu. :S az a lényeg,hogy annyira nem látszik,hogy le van nőve,mert eleve csoki barna hajam van.

Hát nem tudom,őszintén szólva,lehet ha bele unok szőkítek..

2011. dec. 2. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!