Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajból barnát?

Szőke hajból barnát?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 éve vagyok szőke és eléggé meguntam már. Váltani szeretnék valami kevésbé feltűnő hajszínre. Na meg néhol már szinte fehér tincsek vannak a hajamban. Szőkíteni is szoktam, igaz már 4 hónapja nem.

Arra gondoltam, hogy egy sötét barnával festek rá, mivel a világos barnát már próbáltam és attól meg szürkés lett a hajam aztán vissza is festettem szőkére. Pedig NEM hamvas festék volt. Csak a szőkítő annyira kivette a pigmenteket a hajamból, hogy annak a világos barnának "nem volt mibe kapaszkodnia". Van ebben valakinek tapasztalata? Elég lesz a sötét barna festék?

Egyébként tudom, hogy nagyon hamar le fogja dobni és újra kell festeni majd .. de az még odébb van.

Hála nem az egész hajamat kell, mivel alul más színű. Azt nem szőkítettem. :)


2011. dec. 1. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, ne kísérletezz... Nekem hidrogénes melír volt a hajamban, ráfestettem barnával és zöld lett. :/ Izgalmas volt.
2011. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ejha. :S Meg utánaolvastam, lehet hogy akkor a fodrász visszapigmentálja a hajam és abba már könnyebb lesz barnát festeni. :)
2011. dec. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!