Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kenhetnék az arcomra,...

Mit kenhetnék az arcomra, hogy ne jöjjön ki a pattanás, ami már "készül kijönni"?

Figyelt kérdés

Szóval, érzem az arcomon a dudort, meg ott picit be is pirosodott, volt már ilyen ilyenkor pár nap alatt kijön a pattanás de akkor nagyon csúnya nagy pattanás jön ki, ami általában be is szokott gyulladni. Nem szeretném, hogy kijöjjön, főleg hogy holnap találkozok a párommal, ha addigra jön ki nem lenne valami szép látvány... Van valami módszer, kenőcs, házipraktika stb. amivel megelőzhető, hogy kijöjjön a pattanás?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. máj. 13. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 100%-os Aloe Vera gélt szoktam rá tenni, és akkor nem jön ki. Persze mindenkinek más jön be, úgyhogy nem biztos hogy Neked is használ, de egy próbát megér, semmi szintetikus anyag nincs benne, csak színtiszta aloe vera, úgyhogy ártani nem árthat! Én a Rossman-ban vettem, 120 ml úgy 1000 Ft körül van és másra is, pl. szúnyogcsípésre is jó.
2009. máj. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia!A clinique -nak van pattanásos börre terméke.Az egyik krém kifejezetten erre jo,amikor készül kijönni ,visszahúzza.Nekem nagyon bevált..valóban
2009. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!