Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnátok javasolni?...

Mit tudnátok javasolni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A pattanásos bőrömmel csodákat művel a hagyományos baba szappan viszont a bőrömet úgy kiszárítja, hogy utána nagyon fénylő, zsíros lesz. Nem győzöm zsepivel itatgatni, hogy ne legyen olyan csúnya. Nektek van valami ami hatott a pattanások ellen de nem szárít ennyire?

Főleg a homlokon tele van apró pici pattanással ami nem piros és nincs megérve hanem olyan rücskös tőle a bőröm vagy nem is tudom hogy mondjam. Na erre tökéletes a baba szappan csak utána meg tiszta zsír :S


2011. nov. 29. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Én olyan kis alkoholos törlőpamacsokat használtam, gyógyszertárban lehetett kapni, bár az is szárít vmennyire.

Vagy próbáld ki h szappan után gyorsan kensz rá hidratáló krémet, aztán pár óra múlva azt is lemosod.

2011. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!