Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használok tonikot de nem...

Használok tonikot de nem használt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

használok tonikot,meg ilyen arclemosót is,minden reggel és este lemosom velük az arcomat,és erre mi történt?!


23- hét múlva szépen eltűntek a pattanások,DE ott ahol eddig volt,és ott jöttek ki,ahol eddig nem volt


viszont mostmár újra kijöttek ott is,ahol régen voltak


pedig még mindig használom,rendesen a tonikot és az arclemosót is,mégis tiszta ragyás a fejem


mit csináljak?


már egy csomó tonikot próbáltam,de mindig ez volt,hogy használt egy ideig,utána megszokta a bőröm vagy nem tudom,és utána megint kijöttek a pattanások


jah és még egy kérdés:


attól töredezhet a hajam,hogy gyakran mosom?


mert irtó gyorsan zsírosodik a hajam,ezért 3-4 naponta mosom,és tiszta töredezett a vége,meg minden


és azt már próbáltam,hogy 1 hétig nem akartam hajat mosni,de 5 nap múlva már annyira bezsírosodott,hogy már tisztára olyan volt,mintha legalább 2 hónapja nem láttam volna sampont ...


ezzel mi legyen?


előre is köszi a válaszokat :)


13.l


2011. nov. 28. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen arclemosót és tonikor használsz?

Régebben én is vettem egy arclemosót és egy tonikor,és annyira elbánt a bőrömmel,h alig tudtam rendbehozni. Előtte nem is voltak miteszereim,ahogy elkezdtem használni,tele volt az orrom. És előtte sosem zsírosodott ennyire az orrom sem. Szóval kisérletezz. Egyszer majd csak megtalálod a neked megfelelőt. Vagy pedig menj el a kozmetikushoz,és kérj tanácsot :)


A gyakori hajmosástól nagyon gyengül,törik a haj. De ha olyan nagyon zsírosodik,muszáj megmosni. Szerencsére,nekem nincs ilyen problémám,de azt olvastam,h minél gyakrabban mosod,anál jobban fog zsírosodni.

Egyik barátnőm rászokott,h minden nap mosta,ma már ha nem mossa meg,másnapra úgy néz ki mint aki már egy hete nem látott vizet :D

2011. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kamaszkor. :D

arcodra kozmetikus havonta, majd ellát tanácsokkal. ha súlyosabb a helyzet, akkor bőrgyógyász.

haj: töredezik, a vasalástól, szárítástól, sok fésüléstől, de alapvetően 3 havonta vágat az ember belőle egy kicsit és nincs ilyen gond. a 3-4 naponta egész jó, az heti 2 mosás, annyi kb kell is az igényességhez, mert ha nem is zsírosodik a hajad, de a szmog lerakódik a levegőből sajnos. Használj hajpakolást, balzsamot, és vágasd rendszeresen. :D

2011. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


a hajamat nem akarom levágatni,mert utoljára szeptember elején vágattam le és ez a 3 hónap alatt nőtt vagy 1-1,5 cm-t...


ha meg mindig levágatom,sose fog megnőni


szóval :s


egyébként a tonik az ilyen Helia d-s zöld ..lötty,a másik meg ilyen oriflame,valami aloe verás krém állagú izé

2011. nov. 29. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hangzik valami bíztatóan a nevük. Szerintem a Nivea a legjobb. Báris nekem :)
2011. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

a Nivea nekem is jó volt csak...nem tom mostanába nem nagyon használok olyat


de már rájöttem,mi lehetett a baj :)

pár napja nem azt a szappant használom,amivel eddig lemostam az arcomat,és nem is annyira zsíros azóta a bőröm és azt a krémes akármit se használom,és most nem jötte ki új pattanások :))

2011. dec. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!