Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő kell hozzá?

Mennyi idő kell hozzá?

Figyelt kérdés
már évek óta rágom a körmöm, kis koromban kezdtem, de le szeretnék róla szokni, mert nagyon csúnya...:/ kb mennyi idő kell ahhoz hogy újra szép egészséges körmeim legyenek? 1 hónap elég lenne?
2011. nov. 26. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

1 hónap édes kevés. Én egészen 10-es koromig rágtam a körmöm. Elhatároztam, hogy megszeretném erősíteni és növeszteni. Az első két hónapban alig akart nőni, ami megnőtt, az egyből le is tört. Mindig visszareszeltem ezért picire, egy hosszra. Vettem körömerősítő folyadékot, és azzal kenegettem minden nap. Kb fél évbe telt, hogy nagyon erős körmöm lett és akkorára növeszthettem, amekkorára szerettem volna úgy, hogy nem tört le.


19/L

2011. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát akkor még várnom kell:D köszi a választ!:)
2011. nov. 26. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!