Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó ötlet? Vagy várjam meg míg...

Jó ötlet? Vagy várjam meg míg lenő?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve sötétbarnára festem a hajam.De megbántam és szeretném ha kicsit világosabb lenne.Viszont SEMMI ESETRE SEM szeretném leszivatni hasonlók.Ha veszek mondjuk egy középszőke hajfestéket az világosítana rajta egy kicsit? 1-2 árnyalattal világodabb lenne? vagy csak a tövét fogná be ?
2011. nov. 26. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a tövét!



Hagyd lenőni ha nem látszik nagyon. :)

Egyébként lehet fodrászkellékesbe kapni olyan szőkítőt ami nem nagyon roncsolja a hajadat. Valamint Müllerbe valami sprét ami elméletileg jó.

2011. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fogná be hidd el! Tapasztalat :) Hagyd lenőni, az idő során úgyis kopni fog a sötétbarna.
2011. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj, te szerencsétlen!:( Én is pont ugyanígy jártam kb. másfél éve... Én azt ajánlom, hogy kímélő szívatással próbáljatok szívni egy 3 árnyalatnyit a hajadból, és utána csak színezőket használj, vagy ammóniamentes hajfestéket.

Az egyszeri nem feketéből való kímélő szívatás nem roncsolja annyira(csak a hidrogén-peroxid + szőkítőpor - na az szétcseszi rendesen!)és ha utána csak színezőt, vagy ammóniamenteseket használsz, akkor egyáltalán nem fog semmi látszani..

VAGY!: Az Oxy Reload pl ilyen esetekre van, nagyon sok jót hallottam róla, az egy olyan visszapigmentálási eljárás, ami a festett hajszínt szedi le, és az alatta levőt állítja vissza(ha jól tudom).

Szóval attól függ milyen volt a sötétbarna előtt.

(sokan dícsérik; fokozatosan kell felvinni, először a legtöbbet festett részre, aztán feljebb..)


Én azt mondom, hogy jobban jársz, ha kímélővel leszívatod kicsit, és utána kreálkodhtasz félévente, ha megunod, de csakis tartós színezőkkel, vagy ammóniamentesekkel.


Ja még egy dolog,a festékekben bár van világosító anyag, de az csak a természetes hajszínen érvényesül, ha úgy próbálod, mint ahogy írtad(lenőtt, festett hajra), akkor a tövét kiszívja , a többit meg ha 'szerencséd' van valamilyen sötétebb rézvöröses árnyalatra szívja...néhol... néhol meg nem...


Ha világosítani akarsz, akkor muszáj picit szívatni...

2011. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!