Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vajon még átdobja a hajfestéke...

Vajon még átdobja a hajfestéket a hajam?

Figyelt kérdés
Sötétbarna, szinte fekete a hajam eredetileg, sokáig világosbarnára festettem, de szeretném az eredetit, tehát úgy gondoltam, lenövesztem. Nőtt is le valamennyit, de szerintem nagyon ronda, ezért átfestettem sötétbarnával, ami olyan, mint az eredeti... Ezt már nem akarom átfesteni, mivel a tövénél nem lesz eltérés, de vajon átüti majd a világos festék?
2011. nov. 25. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:

June válasza:

Hogyha az előző hajszínt hidrogén szőke festékkel érted el, akkor egy kicsit egy olyan 3-4 nap után látni fogod, hogy ott ahol nagyon világos volt a hajad előtte, ott nyilván egy kicsit átfogja dobni, de ez csak abban az esetben ha hidrogén szőkével volt csinálva. :) Egyébként meg ne aggódj nem fogja átütni, főleg hogyha egy egyszerűen világosbarnáról van szó.;)

2011. nov. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!