Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vagyok mindig pattanásos?

Miért vagyok mindig pattanásos?

Figyelt kérdés

minden reggel és este lemosom az arcomat tonikkal és ilyen arctisztító krémes akármivel,és az első pár napban nem is voltam pattanásos,viszont még mindig használom,mégis elkezdtek kijönni a pattanások


miért van ez?


és ez már egy csomószor volt,hogy sokáig használtam pl egy tonikot,és 2-3 hét elteltével nem hatott


mit tegyek?

13l


2011. nov. 25. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megfelelő készítményeket használsz, vagy a probléma belső eredetű. Nekem sokat segített tisztító kúra és hogy nem eszek cukrot és a szénhidrátokat is csökkentettem. Ezek mellett vitaminokat is szedek. Amióta így élek, jelentősen javult a bőröm, pedig előtte én is mindenféle kenőcsöt kipróbáltam, de hiába. Az étrendeden próbálj meg változtatni szerintem, és ha nem segít, akkor ajánlott a bőrgyógyász.
2011. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)


megpróbálom,bár kenyeret meg ilyeneket így is alig eszek

2011. nov. 25. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!