Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem jön ki a színező a hajambó...

Nem jön ki a színező a hajamból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb augusztusban lett beszínezve az eredetileg középszőke hajam a Dm-be kapható tartós színezők egyikével. Gesztenye barna lett, eleinte nagyon sötét volt aztán elkezdett kikopni de még most is novemberben , bent van még a kissé halványabb "változata" egyébként nem zavarna,de ahogy elkezdett lenőni, olyan mintha őszülnék. Már biztos megmostam 27-szer ( ahogy írták a dobozon, ennyi idő amíg kijön ). Már megbántam hogy beszíneztem. Esetleg van ilyen festék ,színező eltávolító ? köszi a válaszokat
2011. nov. 24. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag van hajradírozás, de az is roncsolja kissé a hajszálakat. Kérdezz rá a fodrásznál.
2011. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha már lenőtt,akkor az az előző festék,vagy az eredeti hajad és a színező keveréke...Teljesen nem jött ki ezekszerint :S


Fesd be,vagy színezd újra,igazából más lehetőség nincs :S


A leszívás nagyon roncsolná...

2011. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mossad szorgosan. Valahol azt olvastam, hogy a 26 mosás azt jelenti, hogy addig tartja a színt és csak akkor kezd el kopni. hát kinél hogy, az én hajamban még két év múlva is megmaradt kicsi a színből napsütésben. :D barátnőm haja meg a festéket is ledobja 3 mosás után. xD

Ha továbbra sem tűnik el, kérdezz rá a fodrászodnál, szerintem egy koktélozás is elég lehet talán.

2011. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koktélozás? Nem akarok tudatlannak tűnni, de az nem a hidrogéneztetés? De lehet hogy össze keverem
2011. nov. 25. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
nem toredezett a hajad?? mert nekem nem jott ki a végeiből és emiatt:S
2011. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem töredezett a hajam annak ellenére, hogy vasalom. Jó minőségű szerencsére
2011. nov. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!