Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet tényleg tartós...

Hogyan lehet tényleg tartós egy göndörítés?

Figyelt kérdés

Szeretném begöndöríteni a hajamat egy buliba, és eddig csak fodrász tudta megcsinálni úgy, hogy több órán keresztül megmaradjon a göndörítés. Sajnos akármilyen göndörítő terméket rárakok a hajamra, hajcsavaró+hajsütővas, elindulok és 1 óra múlva már olyan a hajam, mintha nem fésülködtem volna, mert a hullámok kiugrottak elég idétlenül...:S volt, aki rámszólt, hogy nemártana fésülködnöm:(

most vettem egy wellaflex 4ből 3as erősségű hajlakkot(extra strong), de nem tudom, hogy ez mennyire tartaná meg..

Sajnos el vannak töredezve a hajvégek, és mivel dús és hosszú a hajam, így a súlya is lehúzza, bár nem tudom, ez mennyire számít.

Fodrászra nincs pénzem, és szerintem nem is tudna fogadni..:(

Valaki ötletek, akinek ennyire kezelhetetlen a haja?? :)

18L


2011. nov. 24. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Most szólok, hogy ez a hajlakk nem elég erős. Nekem 5-ös van, és kakát sem használ.

Nekem is elég hosszú a hajam. Nemrég vettem csavarókat, és baromi jól is néz ki begöndörítve, de majd 2 óra és már szög egyenes az egész.


Próbáld meg vizesen minden tincsedet hajhabbal átkenni. Azután csavard csak föl.

Ha lehet már előző nap du. csavard be, és a buli előtt szedd csak ki a csavarókat.

Ennyire komolyan még nem próbálkoztam vele, de félek, hogy ez sem valami tartós.


24/n

2011. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ne moss hajat legalább két napig, mert a frissen mosott hajat nehezebben fogja meg.. próbálj száraz hajra egy kis göndörítő habot, hajgöndörítővel göndörítsd be és utánna jó sok extra-ultra erős hajlakk:) én így szoktam és megmarad egész este ;)
2011. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
most mostam hajat, mert befestettük, holnap lesz a buli. arra gondoltam, hogy reggel teszek a végére hajhabot, felcsavarom, aztán befújom hajlakkal, délutánig rajta hagyom a csavarókat, hagyom megszáradni magától (mert a hajszárítótól szerintem kijönnek a szálak) aztán mikor kiveszem, megint hajlakkozom, aztán kb. félóra múlva még hajsütővassal is begöndörítem, majd arra hajlakk.. szerintetek tartós lesz?:)
2011. nov. 24. 18:40
 4/5 anonim válasza:
sztem jó lesz.. bár ha kiszedted a csavarókat utánna fúj be egy kis hajlakkal és segítss rá egy kicsit.. remélhetőleg kibírja; szép legyél:)
2011. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, úgy csináltam tegnap, ahogy terveztem, és eléggé jól tartott:)
2011. nov. 26. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!