Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék pirszinget a köldökö...

Szeretnék pirszinget a köldökömbe, Csepelkörnyékén olyan hely ahol szépen megcsinálják a köldökbe? És mennyibe kerül mostanába?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

én egy hónapja csináltattam Érden és 7000 forint volt, szépen megcsinálta, semmi baja nincs

Csepel környékén nem tudok helyet sajnos

2009. máj. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia és Érden merre??????A párom ott dolgozik.fület is lőnek?
2009. máj. 12. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki még le sem tudja írni a piercing szót, az ne akarjon piercinget.:D Köszi a minusz pontokat.^^
2009. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mért léteznek ilyen tahó emberek, ja de igen mert talán egyszerübb lenne az élet nélkülük. Le tudom írni csak így gyorsabb volt és siettem elnézést kérek bunkocska.
2009. máj. 12. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok: Érd, Budai út 11 a piercinges szalon, gondolom fület is lőnek, de kérdezd meg telefonon, a weboldalukon ( [link] fent van a piercinges száma
2009. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszike ari vagy.
2009. máj. 14. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!