Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Testápoló vajjal kapcsolatban...

Testápoló vajjal kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés

Vettem egy testápoló vajat (DM, Balea - kókuszos) de eléggé kemény az állaga.

Ha felkenem a bőrömre picit olyan mintha "hámlana" a krém, vagyhát értitek:D nem olyan mint egy sima testápoló, hanem jó erősen kell bedörgölnöm. Meg ha össze-vissza kenem akkor úgy "hámlik" vagyhát összecsomósodik pici kis csomókká a krém mintha radíroznék egy lapon:D


Én használom rosszul vagy a termék a rossz? Lejárt stb.


Hogy kell rendesen bekenni a bőrbe?


2011. nov. 22. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Erről a vajról elég rosszakat és közepes véleményt olvastam, illetőleg értékelést. Szerintem tedd a kezedbe és melegítgesd benne, úgy próbáld elkenni. Ha lenne shea vajad értenéd, miylennek kellene lennie, az is kemény de ahogy megfogod, elolvad a kezedben. Vegyél inkább Alverde makadámdiós vagy mandarinos testvajat, 900 ft körül vannak és bio és isteni, azzal semmi ilyen baj nincs.
2011. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ha ragaszkodsz a Balea-hoz, van kókuszos testápolója, 700 ft, 500 gr... és az nagyon finom illatú, nagyon könnyű, krémes, egyből beszívódik. Én azt ajánlom, ha nem szánod rá a 900 ft-ot az Alverdésre, mert ugye az azt hiszem 200 ml, nem fél kg.
2011. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. nov. 23. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!