Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lelapuló hajra mit használjak?

Lelapuló hajra mit használjak?

Figyelt kérdés
Hajmosás után mindíg lelapul a hajam, hiába szárítom lehajtott fejjel. Van erre valami hajhab vagy hajlakk , ami nem zsírosítja a hajam?

2011. nov. 22. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egyén függő,mert valaki hajhabot használ és nem zsirosodik a haja,nekem sajnos nem jó a hajhab,én viszont,hajmosás után 1 nappal befújom a hajtöveket hajlakkal,nekem nagyon jó és nem zsirodik hajam olyan gyorsan ha igy csinálom,de ha nem lakkoznám tiszta zsir lenne.De nem biztos hogy neked is beválik.Kicsit jobb minöségü lakk kell hozzá.A lakk megemeli kicsit a hajtöveket,mikor megszáradt nagy fogú fésüvel óvatosan átfésülöm és utána 25 cm távolságból átfújom az egész hajam,nekem igy a legjobb.
2011. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajtőemelő spray.
2011. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is, dettó, ami azonban nekem bevált:


- hajmosás körkefés hajszárítóval, amivel megemelem a töveket.

- Schwarzkopf Powder'ful a tövekre, finoman, ujjal belemasszírozva, lehajtott fejjel, majd fésülés, de csak alul (hogy kócos azért ne legyen :))


- ami nagyon fontos: alvás előtt fejtetőtől lefelé begumizgatom a hajamat három-négy copfba, a legalsó a tarkómon van. EZ gátolja, hogy elaludjam a töveknél vagy nagyon lelapuljon reggelre. Reggel kibontom, beletúrok, esetleg megint mehet a por.

(1400 forint, csak kicsit tegyél az ujjaid végére, nehogy ragadjon a hajad! Nekem ezerszer jobb, mint a habok, ja, és nem zsírosít!)

2011. nov. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 23. 00:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!