Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a Bánfi nem segített...

Ha a Bánfi nem segített abban, hogy a hajhullásom megálljon és sűrűsödjön a hajam, akkor a Ricinus olaj sem fog segíteni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni a ricinus olajat is, nem mindenkire hat egyformán. Lehet ettől jobb lesz a hajad.
2011. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát őszintén szólva mielőtt magamra kenek minden vackot, inkább próbálom megtalálni az okát. ajánlom neked is. :D

valószínűleg az sem fog amúgy segíteni.

kezdetnek csináltass egy vérképet, abból kiderül, hogy van-e vashiányod, vagy gyulladás a szervezetedben, két nagyon gyakori ok. Ha ezeket kilőtted, fordulj bőrgyógyászhoz. Van pl. olyan kedves gomba, ami nem korpásodást okoz, hanem hajhullást, na ilyen esetben pl. elég rossz ötlet olajjal kenegetni a bőrt. :D Esetleg lehet, hogy csak a szokásos őszi vedlésed tart. Valamilyen mértékű hajhullás normális, egy hosszú hajnál meg pár szál is soknak látszik a fésűben.

szedj inkább valami jófajta multivitamint először, vagy szépségvitamint. Aztán ha megvan az ok, próbálkozhatsz ricinusolajjal. Nálam amúgy semmit nem ért, és a legtöbb ismerősömnél se, aki kipróbálta, de van, aki csodaszernek állítja (ugyan én nem vettem észre radikális változást rajta, de biztos az én hibám. :D), viszont egy esélyt adhatsz neki, nem nagy összeg.

2011. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Vérvételen nem voltam, de a háziorvosom szerint vashiányom van, szedem is rá a gyógyszert már 2 hónapja, de nem igen látszik a hatás. A hajam nagyon el is vékonyodott :S Inkább az a fő problémám.

17/L

..és köszi a válaszokat :)

2011. nov. 22. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is haosnló problémám van, most kezdem a ricinuspakolást, amúgy pedig a vasat is szedem 1 hete. vastartalmú tabletta plusz búzacsíra kapszula, elvileg ezektől nő a haj és megáll a hullás. Viszont: a vas 3-4 hónapig szívódik fel a szervezetedben, úgyhogy azzal nagyon kitartónak kell lenni, mert leglassabban szívódik fel....:(
2011. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem :(
2011. nov. 27. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:

a ricinus olaj gombás fertőzésekre is kiváló, állítólag vastagodik is tőle a haj, de szerintem ez mindenkinél egyedi. Nekem nagyon zsírosodó a hajam, legfőképpen azért kezdtem el a ricinust használni.

[link]

2011. nov. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!