Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oliva olajjal bekentem a...

Oliva olajjal bekentem a hajam! Mennyi időt hagyjam rajta?

Figyelt kérdés
olvastam az interneten hogy nem csak a ricinus olaj jó hajra hanem oliva olaj is. az oliva olajat kicsit megmelegítettem a mikróba, és összekevetrem egy tojás sárgájával! kb. mellyi időt hagyjam rajta? esetleg más is kipróbálta már? 17/l
2011. nov. 22. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

én is ma próbálom ki :D csak én még tettem bele egy kis mézet is. kb 3órát fogom szerintem fent hagyni. én ráhúztam egy zacsit és arra felvettem egy meleg téli sapkát, így elvileg jobban hat(:


17L

2011. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én mézet nem tettem bele, nem jutott eszembe. :) én is raktam rá folpack-ot és egy sapit :) kiváncsi leszek hogy milyen lesz! ha bejön következőleg mézet is teszek bele :) majd irj hogy a tied milyen lett :)
2011. nov. 22. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap próbáltam ki először. Nem kevertem semmivel csak simán az olíva olajat felmelegítettem, rákentem a hajamra (alsó 2/3-ára, a tövére nem), majd befóliáztam és törülközőt tettem rá. Idő hiányban csak másfél órát volt rajta. Meglepődtem mert elég sok olajat beszívott a hajam, kevesebb volt rajta jóval amikor kicsomagoltam. Könnyű volt kimosni, másodszorra jól kijött belőle. Fényesebb, puhább jobb tapintású lett a hajam szárítás után, szóval bejött.

Ha van időd sokáig is rajta hagyhatod, akár egész éjszakára is. Gondolom annál jobban hat minél tovább van rajta.

2011. nov. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem is kb másfél órát volt a hajamon, és én is meglepődtem hogy milyen jó puha, és fényes lett a a hajam tőle. sőt még azon is meglepődtem hogy milyen könnyen kijött a hajamból! kétszer mostam át és irtó jó! szerintem ezt máskor is kipróbálom. persze nem akarom túlzásba v inni nehogy a végén még ellenkező hatást érjek el.
2011. nov. 23. 16:43
 5/9 anonim ***** válasza:

mézzel is nagyon jó lett,annyira fényes tőle *.*

első voltam(:

2011. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na az tök jó :) és meddiig hagytad rajta?
2011. nov. 23. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mikróba kézítsd.Olvastm hogy a mikrohullám elveszti a hatását,de persze nem biztos én nem ugy melegítem e ha neked igy is jó akkor örülök.:)
2011. nov. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
najd máskor nem ugy melegytem :) köszi a válaszod
2011. nov. 24. 20:03
 9/9 A kérdező kommentje:
kipróbáltam a mézeset, de amint felkentem ki is mostam! tök darabos volt benne a méz (vagy a tojássárgája, bár ,multkor nem volt az ugy hogy ebből következtetek a mézre)de lehet hogy én nem csináltam valamit jól :(
2011. nov. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!