Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a ricinus...

Mi a véleményetek a ricinus olajról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni ,hogy ki mit tapasztalt az olajjal kapcsolatban hajápolási téren.Ja és az árára is kíváncsi vagyok valamint ,hogy ki hogyan használja?
2011. nov. 22. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 1 litert vettem gyógyszertárban, ha jól emlékszem 900-1000ft körül volt, de előbb mindenképp kis üvegcséset vegyél (300ft körül van).

Nekem pár használat után bőrkiütésem lett tőle majd mikor elmúlt rá pár hónapra megint kipróbáltam és sajnos megint előjött. A bőrgyógyász azt mondta nem attól van, de érdekes módon utána jött ki és se előtte, se most sincs semmilyen baj a fejbőrömmel.

Egyébként nehezen tudtam kimosni, főleg a hajtőnél, viszont nem kell balzsamot használni mert könnyen kifésülhető tőle a haj. Én rendszeresen használtam volna, ha nincs belőle bajom.

1 e.k rici

1 e.k. oliva olaj

1 k.k méz

Összekevertem, kicsit felmelegítettem, h folyósabb legyen és beledörzsöltem a hajtőbe, majd a hajvégre, zacsit és törcsit húztam rá és pár óráig rajtahagytam.

2011. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

30 ml-t lehet kiváltani egyszerre, mert amúgy belsőleg hashajtó hatású és 100valamennyibe kerül.

Én simán száraz hajra kenem fel egy fésűvel, mintha hajfestéket oszlatnék szét, rá is lehet szárítani. Becsavarom a fejem egy törölközőbe és úgy alszom. Még párszor használtam, de mintha kevésbé hullana.

2011. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!