Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett barna hajból szőke...

Festett barna hajból szőke melíres haj? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mondhatni h világos barna festett a hajam, szőke melírek bele??mennyire roncsolná??az az igazság hogy vissza akarom a régi hajam :( DE most növesztem, és NEM szeretnék újra rövid hajat...áhh és nem tudom mit csináljak...nagyon tönkre tenné a melyrezés???kb egy hónapja volt utoljára "festve habbal" (perfect mousse)
2011. nov. 21. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nem, szerintem a melír nem teszi tönkre annyira, mint egy totális leszőkítés.

de szerintem elég tré a barna-szőke melírral kombó....

2011. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eloszor is koszi a válaszodat, és a véleményedet,már volt melírem barna hajba,és nekem bejott, és az hogy mások mit gondolnak róla nem surun érdekel:))) persze mindenkinek meg van a saját véleménye...:)))
2011. nov. 26. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is festett sötétbarna hajam volt (majdnem fekete...), először leszívattam az egészet, így lett világosabb barna, de mondta a fodrász, hogy többet nem lehet leszívni, sem melírozni, mert tönkremenne az amúgy is rossz minőségű, száraz hajam.


2 hónappal rá egy másik fodrász simán megcsinálta a szőke melírt, semmi baja nem lett a hajamnak, bár én vágattam is valamennyit belőle. Nagyon szép capuccino árnyalatú így most a hajam, nemsokára megyek újra és még több csíkot fogok kérni.:)


Sztem nem tré a melíros haj, friss festéskor tényleg feltűnőek a csíkok, de utána pár mosás után olyan szépen összemosódnak a melírozott hajszálak a simákkal, hogy senki meg nem mondja, hogy alatta már színű festés van. És nem mellékes, hogy így a fejbőrre nem kerül festék...

Én imádom, legutóbb szept. közepén voltam melíroztatni, most dec. közepén megyek legközelebb, szép természetes hatású most is, nincs lenövés-fílingem.


A te világosbarna festésedre meg nem is kellene annyira leszívatni, mint az én majdnem feketémre anno, úgyhogy sztem, ha megbízható fodrászod van, akkor vágj bele nyugodtan!:)

2011. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat:))) lehet hogy megcsináltatom:)))
2011. nov. 28. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!