Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Friss tetoválásnál hogy lehet...

Friss tetoválásnál hogy lehet kijátszani a szolit?

Figyelt kérdés
Végre hosszú idő után most csütörtökön teljesül a vágyam és megyek tetováltatni :) Sok helyen azt olvastam, hogy ha valaki szolizik és tetkót csináltat, akkor ugy 3-4 hétig ajánlott elkerülni a szoláriumot. Csak hát az a nagy helyzet, h jövő héten szombaton egy bálba vagyok hivatalos és mivel nagyon fehér vagyok, gondoltam elmegyek 2 alkalommal szoliba még azon a héten. Egyiket sem szeretném és már nem is tudom lemondani. Mit csináljak? végülis ha jövő 7 pénteken mennék el szoliba, akkor már eltelik több mint egy hét a készítéstől számitva. Beköthetem valamivel (mert a csuklómon lesz), hogy ne érje hő és igy ne legyen semmi baja? Vagy inkább felejtsem el az egész szolit...?
2011. nov. 21. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
ne menj szoliba
2011. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen és ott marad egy csík,de mutat majd legalább.
2011. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bekötheted,de elég csúnya látvány lesz hogy a csuklód bár tetkó lesz rajta hófehér marad,de a bőröd többi része sötétebb lesz.Arról nem is beszélve,hogy a tetkód is tönkremehet még így is..

Én kihagynám a szolit.Ha meg nem akarod kihagyni akkor eltolnám a tetoválást..

2011. nov. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talan ha tetovaltatas elott mennel el szoliba . Vegulis csak maradna meg egy kis barna arnyalata a borodnek, ugyanis a "nagy nap" nem olyan messze lenne. Ja es en elmennek 2x is mert, szerintem 1 alkalomtol meg nem igen latszik a kulonbseg, folleg ha feher boru vagy, es remelem tudod ,hogy csak fokozatosan szabad a borodet lebarnitani, mivel nagyon el is ronthatod. A feher borueket sokkal jobban leegetheti mint egy amugy is barna boru szemelyt. Na minden jo!
2011. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha frtiss tetkóval szolizok, akár végleg is károsodhat...gondolom ezt ne szeretnéd. vegyél inkább egy jó minőségű önbarnítót, vagy menj el uv mentes barnításra. nem mondom, hogy ez tökéletes megoldás, de még mindig jobb, mint egy szétcseszett tetoválás.
2011. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bírd ki, hogy nem mész szoliba. Két alkalomtól egyébként sem értem mit vársz. Meg sem látszódik:D

De ha annyira akarsz, még előtt e menj el inkább.. utána semmiképp.

2011. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azért "tiltják" meg h neked rossz legyen hanem mert rákos lehetsz tőle
2011. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!