Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolajat magában is...

A ricinusolajat magában is fel tudom tenni a hajamra? úgy is használ, vagy csak ha összekeverem tojássárgájával?

Figyelt kérdés

mennyi ideig kell rajtahagyni a hajamon? attól bajom lesz ha egész éjjel rajtahagyom? és könnyen kijön?

és már csak egy utolsó kérdés: száraz vagy vizes hajra kell rátenni? és ha száraz, akkor baj, ha esetleg zsíros??

köszönöm a válaszokat:)


2011. nov. 20. 20:35
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és még1 kérdés :D muszáj felmelegíteni?
2011. nov. 20. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Én heti 2X nyomattam: egyszer csak 2-3 órára, a másik alkalommal fent hagytam reggelig.


Nem muszáj felmelegíteni, de ha felmelegíted, elvileg könnyebb eloszlatni (Én nagyon nagy változást nem tapasztaltam)


Marha nehéz leszedni a hajadról! én egy órát biztosan mostam vele, mosás, öblítés, mosás, öblítés, mosás, öblítés.. kb 5cm-es hajam volt


Én mindig száraz hajra kentem, nem szaroztam

2011. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én simán hidegen kenem fel és eloszlatom fésűvel mint a hajfestéket és úgy alszom.

Nekem pedig simán kijön 2-3 mosással, pedig közel derékig ér a hajam...

2011. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De én szeretek fürdeni :D
2011. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!