Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A testesebb lányok úgy mondd...

A testesebb lányok úgy mondd kövérek nem bántásból meg semmi de miért vesznek fel tangát? Valamelyik fiúnak esetleg ez tetszik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azt hordanak amit akarnak, ameddig nem látszik ki. Ez azonban minden lányra vonatkozik, nem csak a testesebbekre.


Amúgy biztos van olyan,a kinek tetszik, olyan férfiak is vannak, akiknek a kifejezetten hájas nők jönnek be, nem simán a ducik pl...szóval tuti, hogy van :D

2011. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Mért ne vehetne fel azt?Mért nadrágon keresztül aztán annyival szebb látvány egy mamabugyi nem?
2011. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem nyújt szebb látványt sőt mikor kilóg a gatyából egészen undorítónak tartom.
2011. nov. 20. 16:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A tanga nem zavar, mert nem igazán látszik. Az már jobban, amikor csípőnadrágot vesznek fel rövid trikóval, két oldalon lecsorog a hájuk a nadrágra. Az elég kiábrándító tud lenni...
2011. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem sem illik egy erős csontozatú , széles ducibb lánynak tangát felvenni , inkább hordjon francia bugyit.
2011. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Én hordtam tangát mikor kövér voltam, úgy voltam vele, hogy senkinek semmi köze hozzá (:

Amúgy pedig ha ízlésesen fel tud valaki öltözni, bármilyen alkat lehet baromi vonzó, és erőteljesen szexuális (:

2011. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán értem, hogy kinek mi köze hozzá ki mit hord. A tanga nem látszik az utcán, hacsak nem lóg ki a vége, de az egy más kategória és itt nem az volt a kérdés. Nekem volt testesebb barátnőm és hordott tangát nekem pedig kifejezetten tetszett.
2011. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne állna jól a tanga?

Bárkin gusztustalannak tartom, testalkattól függetlenül, ha kilátszik, kilóg, bevág.....

De egy jó méretű tanga nem látszik gatyán keresztül.

Egyébként még jobb is, mint a fr. bugyi, mert az legalább 3 kidudorodást csinál....csípő és combok, na meg a fenéknél....nem szép ez sem, ha bevág.


Mindent lehet viselni, a megfelelő méretben, ízléssel.

2011. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%

Én nem hordok tangát padig vékony vagyok...egyszerűen zavar...

Na de sosem értettem hogy egy dagi nő miért húz tangát, amikor undorítóan áll nekik.


Amúgy sokkal jobb egy jó hasleszorítós mamabugyi egy dagi lánynak akármilyen ruha alá, mint amikor a tanga alatt külön életre kel a formátlan, lógó, narancsbőrös csúnya hátsójuk.


Mert inkább legyen a mamatundra alatt sima a segg, mint hogy átlátszódjon minden egyes gödör és süppedés.

Sajnos a vékony anyagú szoknyák, nacik, világos nacik kiemelik a ronda hátsót, és pont az látszik, amit takarni kellene...

2011. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem speciel teljesen mindegy, hogy tanga, francia vagy tundra.. a lényeg hogy seggen legyen, izmos, vagy hájas, az is lényegtelen, csak a segg a lényeg. Én szeretem kifejezetten, akárhogy is legyen!


SP voltam sziasztok!

2011. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!