Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajuszgyanta után kipattogott...

Bajuszgyanta után kipattogott a bőröm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A héten gyantáztattam le a bajuszomat kozmetikussal, de utána nagyon csúnyán kipattogott, pattanás szerű, fehér hólyagocskák keletkeztek a szám fölött. Kentem rá neogranormont, egy kicsit talán javult is tőle, de...

Ti mit használtok? Mi vált be Nálatok?



2011. nov. 20. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez fordult elő, most nem tudsz vele többet tenni mint egy sima pattanással. Legközelebb arra figyelj, hogy gyantázás előtt tiszta legyen a bőröd, úgy hallottam az is jó ha bepúderezed kicsit (hogy biztosan száraz legyen a felülete), majd gyantázás után radírozd le, és kend be arckrémmel, legjobb ha van valamilyen pattanás elleni krémed (azért mert az biztos nem segíti elő a pattanások képződését).

Én itthon csinálom magamnak, de nekem ez a technika vált be a legjobban.

2011. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! (:
2011. nov. 20. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig lesznek pattanásaim bajuszgyantázás után, mire elmúlnak, már a szőr is visszanő. Az egyik kozmetikus neogranormont ajánlott itthonra, előtte spec.krémmel is bekente még, de így is begyulladt. Azóta itthon szedem egy nagyon jó szemöldökcsipesszel, lassú meló, de csak piros lesz a bőröm fél napig és nem lesznek pattanások.
2011. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! (:
2011. nov. 21. 06:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!