Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasaláshoz milyen hajápolok...

Hajvasaláshoz milyen hajápolokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

gondolok én itt hövédöre,pakolásra és hajvégápolokra!


minden válaszra kiváncsi vagyok!


2009. máj. 11. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
L'oreal hot liss
2009. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb: Douglas-ban kapható LEE STAFFORD hajvasaláshoz való spray.

Én már Lorealtól kezdve sokat kipróbáltam, egyik sem jött be annyira, mint ez.

2009. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vasalom a hajam, töredezik és száraz. A Loréal elséve-nek van egy pakolása, száraz törékeny hajra. Nekem csodákat művel a hajammal, minél tovább rajta hagyom, annál simább lesz és selymesebb. Kb 1.200 Ft de már régóta megvan, pedig 3-4 naponta használom
2009. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szoktam ilyen dolgokat használni mégis lágy,puha a hajam.Minden reggel mosok hajat és akkor sampont és hajbalzsamot használok száraz hajra.És ennyi elég.Nem szárad a hajam.Elég szerencsés vagyok:)
2009. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Még valami:imádom a hajvasalót XD
2009. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

14:19 milyen pakolás ez? milyen színű tubusban van és mi a neve, hány ml-es?


Ha van időd írd le, köszi szépen. Engem is érdekelne :)

2009. máj. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Huh hogy pontosan mi a neve azt nem tudom. Valami oylasmi, hogy száraz, törékeny hajra, vagy valami ilyesmi. A L'oréal terméke, nem nehéz felismerni. Mikor mész a tescóban vagy dm-ben vagy bárhol, a samponoknál, balzsamoknál keresd meg a L'oréal termékeket. Mindegyikből van általában sampon, balzsam, pakolás, és talán szérum is. Nos ez is olyan, mait én használok. Sárgás kis gömbszerű doboza van, és pirossal van rá írva. Meg fogod találni, biztosan! Egyébként szerintem ezekkel a L'oréal termékekkel nem lehet melléfogni.
2009. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen, meg fogom nézni ha megyek a városba! :)
2009. máj. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hővédők közül a Got2b-t használom nem vettem észre semmit tőle még jó illata sincs, de legalább a tudat,hogy ráfújtam az meg van.

Hajvégápolók közül az Elseve méhpempős hajregenáról balzsamot használom tök jó lesz utánna a haj és jó az illata, csak picit drága 1400Ft körül van. Hajmosás után meg szintén Elseve méhpempős Ápoló melírozott hajra ezt használom.

2009. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!