Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajfesték ami színt...

Van olyan hajfesték ami színt nem csak fényt és csillogást ad a hajnak?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is hajfesték, akkor valami hajápoló készítmény. Enyhén zsírosodik a hajam így valami olyat szeretnék amitől nem lesz azonnal zsíros hatású.
2011. nov. 20. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Henna: csillogást, kicsit vöröses árnyalatot ad a hajnak, de nagyon jót mutat, és mivel gyógynövény, ápolja is a hajat
2011. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de igazából olyat kerestem volna ami csak csillogást ad. A hennától mennyire lesz vöröses? látszik a lenövés?
2011. nov. 21. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Palette 24-28 hajmosásig tartó színezői mind ilyenek!

Nekem eredeti hamvas sötétbarna a hajam, de kissé szürkés, fakó...amióta színezem ezekkel (én sötétbarnát vagy feketét használok), a színe hasonló mint az eredetim, de gyönyörű csillogó lesz a haj!


A saját hajadhoz hasonló szín feldobja majd. Pl. ha sötétszőke-világosbarna vagy, ne vegyél barnákat, ha nem akarsz sötétebbet, hanem inkább szőkéket( diószőke, aranyszőke, középszőke..stb).

ha középbarna vagy, akkor is max. világosbarnát, ha sötéthajú vagy, akkor akármilyen barna szép lesz.


A lényeg az, hogy amíg le nem kopik ne színezz rá! Színtől függően 1 hónap-34 hónap alatt kopik ki, ha eltalálod a hajadhoz hasonlót, mire lenő, már nem látszik a lenövés.


Világosítani nem világosít, inkább sötétít, de ezért is írtam, h válassz az eredeti hajadnál 2 árnyalattal világosabb hajszínt.


Milyen színű a hajad?

2011. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*3-4 hónap:)
2011. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Barna hajam van, nem az a nagyon sötét, de nem is világos

[link]

mint a linken a barna hajú csajnak (csak épp nem csillog ilyen szépen)


Köszönöm a tippeket szerintem kipróbálom :) Szóval, ha egy kicsit világosabbat veszek akkor csak csillogó lesz :)

2011. nov. 23. 10:10
 6/6 anonim válasza:
Kipróbáltad? bevált? engem nagyon érdekel! Mivel nekem olyan hajszínem van mogyoró barna-világos barna, amit csak kevertetni lehet, ha befestetném soha többé nem lenne ilyen, viszont szeretném, ha természetes úton egy nagyon picit tudnám sötétíteni, és fényt tudnék neki adni! Köszi a választ előre is ! :)
2014. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!