Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jók a Garnier Fructis termékek?

Jók a Garnier Fructis termékek?

Figyelt kérdés

Száraz,töredezett,igénybe vett hajam van.

[link]

Ez jó lenne rá?

Esetleg tapasztalatok erről a termékről?


2011. nov. 19. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a samponjait nem szeretem, nem váltak be, de lehet, hogy ez jó :)
2011. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár ezt még nem próbáltam, de én a Gliss Kur termékeit javasolnám inkább. [link] (Nekem most ilyenem van.)

vagy [link] Ez már tényleg nagyon sérült hajra van.

De amúgy az Avonos hajvégápolóról is jókat hallottam, de azt még nem használtam.

2011. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Gliss Kur tényleg nagyon jó, én használom a második válaszoló által belinkelt első terméket. Imádom az illatát, és tényleg jó, úgyhogy én is ajánlom.
2011. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én használom ezt a belinkelt Fructist, és szerintem jó. Igaz nekem nem annyira sérült a hajam, elég egészséges a vége, de néha ki tud kicsit száradni, főleg miután ki volt bontva. Ebből a fajtából a balzsamot is szeretem nagyon. Most dm-ben láttam ezt a fajta fújóst félárra leárazva.

A Gliss kur termékek is beváltak amúgy, most készülök azt is venni. :D

Ha balzsam is érdekel, akkor a Wella pro Series Repairt nagyon tudom ajánlani. Szerintem baromi jó, olyan a hatása, mintha más márkából (pl. Gliss kur) pakolást használtam volna, pedig csak egy balzsam. Nagyon csúszós lesz tőle a haj.

2011. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!