Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Komolyan kérdezem, a fodrászok...

Komolyan kérdezem, a fodrászok értenek valamihez azon kívül, hogy elbassz*k a hajat?

Figyelt kérdés
Eddig akárhányszor voltam az összes elcseszte elég rendesen legutóbb rövid lépcsősre ritkította meg na ott már betelt a pohár.
2011. nov. 19. 12:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nem akarom megsérteni a fodrászokat de úgy eltudják baszni
2011. nov. 19. 12:40
 2/11 anonim ***** válasza:
nyírd magadnak :)
2011. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vigyél képet, hátha úgy nem cseszi el.
2011. nov. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már 5-6 éve járok a fodrászomhoz, és eddig még soha nem csalódtam. Ha azt mondtam, hogy csak a legvégéből vágja le a tört végeket, akkor csak azt vágta, ha 10 centit mondok neki, akkor annyit vág. Mindig megkérdezi, hogy jó így? igazítsunk még rajta? ilyen egy nagyon jó fodrász. Soha nem rontotta el a hajam, legszívesebben minden héten mennék hozzá.
2011. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Sokszor úgy mennek a fodrászhoz az emberek, hogy nincs konkrét elképzelésük vagy lehet, hogy van, csak képtelenek normálisan elmagyarázni.

Nekem hosszú egyenes hajam van, eddig mindegyik fodrász leakarta vágni, talán irigyek? Nem tudom, de mindig érthetően kikötöm, ha ismeretlenhez megyek, hogy csak annyit vágjon és úgy ahogy engedem, különben fizetés nélkül távozok, mert csak azért vagyok hajlandó fizetni, amit kérek.

Lehetőleg csak 1 bevált fodrászhoz járok, már rég óta ismerem, tudja hogyan szeretem hordani a hajam, és úgy is vágja, ahogy kérem, a kontyai is mesések.

Múltkor viszont volt szerencsém egy olyan fodrászhoz aki nem tudott fonni! Nem egy übernehéz fonást kértem, csak egyszerűen fonja be fejtetőtől a hajam. Közölte, hogy erre külön embert tartanak, ha hullámos hajat akarok akkor megcsinálja hajvasalóval... na erről ennyit.

2011. nov. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én akkor tudok kiakadni - és ez sajnos elég gyakori "fodrászbetegség" -, ha többet vág, mint amit megbeszélünk. A minap elugrottam egy fodrász ismerőshöz, hogy csak a frufrumat igazítsa meg (kicsit meg akartam ritkíttatni és féloldalasra igazíttatni), hát olyan szinten levágta, hogy valahol 2(!) cm-es lett.Így most hetekig kénytelen vagyok hajpánttal járni. :(
2011. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakmában vannak jók és rosszak is. A fodrász is egy szakma, ennek is megvannak a tehetséges és a tehetségtelen művelői is. Na meg azok is, akik azt hiszik, mindenkinél jobban tudnak mindent, ezért nem hallgatnak a vendég kérésére. De azért hozzátenném, hogy sokszor a vendég sincs tisztában a dolgokkal, például a haja alső tíz centije olyan töredezett mint egy százéves seprő, ő meg azt kéri a fodrásztól, hogy "frissítse, de csak két centit vágjon" - tehát ökörséget kér. Az már megint más, hogy egy profi fodrász ilyenkor elmondja, hogy a frissítés a kedves vendég esetében tíz centit jelent, a vendég meg eldönti, kell-e így is a dolog, vagy inkább maradjon a kért két centi vágás, aminek persze ezesetben semmi értelme nincsen, csak fizeti a tarifát, de értelme nincs a dolognak.
2011. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van.
2011. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy jó fodrászt sikerült találnom. Én sem értem ezt.
2011. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: igen azóta magamnak nyírom megpróbáltam helyre hozni azt a lépcsős vágást nagyjából sikerült de még elég sokat kéne vágni ahhoz hogy teljesen egyenletes legyen és nem áll jól a rövid haj de ez a mostani félhosszú egyenlőtlen se :(

és volt olyan hogy vittem képet és még rövidebbre vágta le

szóval a képekről ennyit

2011. nov. 19. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!