Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hosszú haj az nőies?

A hosszú haj az nőies?

Figyelt kérdés
Az a nőiesség egyik jelképe?
2011. nov. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szebb hogyha hosszú a hajad hidd el mondgyuk ja a nőiesség eggyik jelképe 14/F
2011. nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok a férfiaknak a kb 90* tartja szebnek a hoszabbat de csak tippeltemxD
2011. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nőies, de sokan vannak akiknek a rövid haj jobban áll.
2011. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nőies és mindenkinek jobban áll mint a rövid. A rövid csak nagyon szép arcú nőknek áll jól a hosszú viszont mindenkinek.
2011. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
sokkal nőiesebb, mint a rövid
2011. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Nőies, viszont szerintem nem ettől függ a nőiesség. Akinek olyan a kisugárzása, az akármilyen hajjal nőies lesz. Akiből nem sugárzik a nőiesség, az hosszú hajjal sem nőcis lesz, csak egy hosszú hajú csaj.
2011. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Általában a hosszú haj jobban áll, mint a rövid, de valóban vannak nők, akik rövidebbel valahogy helyesebbek. De ez függ a nő hajától is, mert ha vékonyszálú, kevés, akkor jobb, ha rövidebbet vágat, mondjuk váll felett érőt, mert azt fel lehet turbózni, a hosszú meg igénytelen benyomást kelt, ha nagyon szálas.

De tény, én is osztom: a hosszú valóban több nőnek áll jól.

2011. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!