Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Futura műhaj csatosan?

Futura műhaj csatosan?

Figyelt kérdés
Majd most szeretnék venni 50 cm-es póthajat, de sajnos nem tudom, hogy mennyi kell a hajamhoz és, hogy tincseset vegyem meg vagy a másikat. Nagyon dús hajam van. Ha tincseset veszek, akkor mennyi tincset kell vennem? És ha a másikat veszem meg akkor hány dkg-t kell vennem? Sajnos nem tudom, hogy ez hogyan működik. Csatot honnan vegyek hozzá? Vagy azt adnak hozzá?? Segítsetek! =(
2011. nov. 18. 18:32
 1/1 anonim válasza:
Szia. Nekem volt futurám, kb 1-2 hónapig jó hajmosás és egyéb vizes dolgok nélkül, különben undorító és nagyon mű hatása van és rettenetesen gubancolódik. Én az indiai remy hajat ajánlanám 13 ezer forintból megvan csattal együtt 100gramm haj kell ami 1 dkg és sokkal jobb, mint a futura,moshatod,vasalhatod és mégis szép. Vateráról rendeltem én is,oda írd be, hogy csatos haj és kidobja.
2011. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!