Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi oka van, hogy az elmúlt...

Mi oka van, hogy az elmúlt egy évben kitágultak a pórusok az arcomon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már tini...25 éves múltam. Persze tiniként voltak pattanásaim, de most minden különösebb ok nélkül elkezdett pattanásosodni, tele van mitesszerekkel.Jah, és hajam is jobban zsírosodik...nem értem!! Gondoltam már mindenre, esetleg valamilyen étel..stb.. Várom az ötleteket!!:)
2011. nov. 18. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
kajának nincs hozzá köze. nem kezdtél valami új kozmetikumot használni? de a stresszesebb élethelyzet is hozhatja... kozmetikus tud jó szereket adni, kimondottan a te bőrödre, ami használ.
2011. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem használok semmi új kozmetikumot, szóval lehet más az oka. Köszi a válaszod!!:)
2011. nov. 18. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!