Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbítás/dúsítás vagy...

Hajhosszabbítás/dúsítás vagy revalid/hairclinic?

Figyelt kérdés

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy melyik megoldás érné meg jobban a kettő közül:


1. póthajat tetetek föl hajdúsítás címszó alatt, tehát olyan hosszút, ameddig az eredeti hajam ér. Ez kb. 20.000 Ft és 3 hónapig maradhat fent + annak az ára, hogy majd kiszedik.


2. Revalid vagy HairClinic kapszulát szedek 3 hónapig. Ez kb. 15.000 Ft lenne. Ebben az esetben viszont tartok attól, hogy nem lesz hatásos a kapszula és kidobtam érte 15.000 Ft-ot. Viszont ha hat, akkor visszanő a hajam véglegesen.


(Egészségügyi okok miatt hullott ki a hajam kb. 60%-a és már nagyon kevés van, összecopfozva a hajam 2 ujj vastagságnyi.)


2011. nov. 17. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy amit javasolni fogok az nem éppen pénztárcakímélő dolog,de szerintem az lenne a legjob ha felrakatnád a póthajat,ez ugye pillanatnyi megoldás,hogy ne érezd magad kellemetlenül a ritka hajad miatt és közben szednéd a HairClinic-et,hogy a saját hajad is elkezdjen nőni,így talán mire leszedeted a póthajat,addigra már a sajátod is sűrűbb lesz.

Ha ezt nem bírja el a pénztárcád,akkor inkább a kapszula mellett dönts,mert ugye a hajpótlás az csak átmeneti megoldás,a kapszula viszont hosszútávon segít,feltéve,hogy működni fog!

2011. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszod.


Nem tudom megengedni magamnak, hogy mind a kettő megoldást alkalmazzam. Esetleg, ha karácsonyra kérnék HairClinic-et, és meg is kapnám, akkor összejöhetne.


Én is a kapszulára gondoltam először, de félek, hogy nem hatna (szedtem Biovanne-t, de semmit nem ért).


Még a póthaj mellett szól az is, hogy 2 hét és tabló fotózás lesz + szalagavató, és olyan jó lenne, ha szép lenne rajta a hajam. Olyan szinten kevés a hajam, hogy emiatt semmi kedvem az egész fotózáshoz ill. szalagavatóhoz.

2011. nov. 17. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

nem ajánlom a póthajat...ugyanis nekem a hőillesztéstől a fele letört tőböl...kevesebb hajad lesz, mint most....én nagyon megbántam....olyan kevés hajam lett a régi dus hajkorohámhoz képest, hogy nem igaz.....az, hogy ezek a kapszulák mennyire hatásosak, nem tudom, mert nem probáltam őket....nekem most kezdtek el nőni a babahajaim...meg talán kezd dúsulni....de a hőillesztést nem ajánlom.....esetleg probáld meg hajfelvarrással.....sokkalta egészségesebb....dusitásra tökéletes.....lehet h kevés hozzá a hajad....kérdezd meg a fodrászt:)

23L

2011. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egészségesebb a hajfelvarrás, jobban tud nőni alatta a haj, de annyira kevés hajam van, hogy nagyon látszódna a felvarrás. De hétfőn megyek a fodrászhoz, majd megmondja, hogy szerinte melyik a jobb eljárás.
2011. nov. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!