Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kinyomok egy pattanást és...

Ha kinyomok egy pattanást és a nyomástól feldagad a bőr, akkor hogy lohasszam le a duzzanatot? Olyan mintha vki jól fejbe vágott volna.

Figyelt kérdés
Most épp a szám duzzadt fel, mintha megvertek volna. Tudom, tudom... legjobb ha hozzá se nyúlok, de a gyulladáscsökkentő antibiotikumos ecsetelőm hiába lohasztja le a pattanás, a faggyú bent marad. Szóval vhogy ki kell nyomni. Igen, tudom, erre meg ott a kozmetikus. De ha már ilyen otthoni akciókra adom a fejem és ilyen csúnyán végzem, akkor hogy lohasszam le a feldagadást?
2009. máj. 9. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én beszoktam kenni arclemosóval, aztán néhány percig rányomok a fagyóból kikapott mirelit zöldségcsomagot.Nem tűnik el azonnal(1/2-1óra), de gyorsabb mint csak hagyni hogy majd elmúlik holnapra.
2009. máj. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is pont ugyanígy szoktam. Még a mirelit zöldség is stimmel xD. De Te végig (mármint fél-1 órán át) rajtahagyod és úgy tűnik el? Nekem kiolvad a cucc. :S
2009. máj. 9. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem agyonm rajta addig, le is fagyna a mosoly az arcomról!10-15 percig csak.Mire elmúlik a dagadás, az az 1 óra!
2009. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!