Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik márkájú hajhabot...

Melyik márkájú hajhabot ajánljátok?

Figyelt kérdés
Göndör hajam van és nem szeretném vasalni viszont nem mindig úgy áll be a hajam ahogy szeretném így hajhabot szeretnék használni csak nem tudom milyet.Esetleg Taft?:)
2011. nov. 13. 20:38
 1/2 ariela válasza:
én Taftot használok de az újfajták nem túl jók.ha találsz még akkor régit keress,az nagyon nagyon jó volt.én nem találom már sehol de sok sikert! :) viszont mindenkinek ajánlom göndör hajra a *Baela* nevű sampont. direkt göndör vagy dauerolt hajra van.és ha nem használsz hajszárítót hanem megvárod míg magától megszárad nagyon szép lesz.:) legalábbis nekem bejött.:)
2012. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ariela válasza:
(persze a Baleás samponból is meg kell keresni ami direkt a göndör hajra van.:) )
2012. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!