Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen/melyik...

Szerintetek milyen/melyik festékkel fessem be a hajam, hogy ilyen színe legyen? (kép lent)

Figyelt kérdés

ha esetleg van valakinek ilyen színú haja, az milyen festéket használ?

itt a kép:

[link]


2011. nov. 12. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Neolux
2011. nov. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

na, nekem volt :DDD bármivel is fested be kb 3 mosás után úgy ki fog fakulni, hogy nyoma se lesz, hogy nem rég festetted be :DDD

amiket használtam Lona Color, Garnier, és valami Loreál féle is volt... egyik sem maradt igy benne a követező festésig :|

2011. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Uuu ez nagyon szuper! iszonyatosan tetszik ez a hajszín! ááá :D
2011. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kemont próbáld ki. Az én hajam csak színezve van, igaz, hogy világosabb barnáról nagyon sötét barnára, de egyáltalán nem kopik. És biztos van ilyen árnyalat. Viszont ilyet csak fodrászkellékesnél lehet kapni (asszem).
2011. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!